چگونه ثبت سفارش کنیم؟

مراجعه حضوری : در این روش شما می توانید بهترین انتخاب را داشته باشید زیرا محصول مورد نظر را از نزدیک مشاهده می نمایید و با تجربه خوبی از خرید خود خواهید داشت.

2- سفارش از طریق سایت : برای ثبت سفارش می توانید در صفحه هر محصول روی گزینه افزودن به سبد خرید کلیک کنید و در ادامه با وارد کردن آدرس و اطلاعات خود اقدام به ثبت و پرداخت محصول نمایید.

3 – سفارش از طریق واتس اپ : در این روش می توانید شماره واتساپ فروشگاه الکسا را ذخیره نمایید و ضمن ارسال عکس و جزئیات مورد نظر خود اقدام به ثبت سفارش نمایید.

4- تماس با فروشگاه الکسا : برای ثبت سفارش محصول مورد نظر خود می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید و مستقیما محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

روش دوم بهترین راه برای عزیزانی است که فرصت مراجعه حضوری را ندارند و از این طریق می توانند ثبت سفارش نمایند. این روش بهترین راه برای جلوگیری از اشتباه در ارسال محصولات می باشد.

نکته : مشاهده تصاویر بر روی صفحه نمایش های مختلف تغییراتی در رنگ پردازی آنها ایجاد می نماید که با دیدن محصول از نزدیک این تفاوت را می توان بهتر فهمید. در هنگام ثبت سفارش حتما جزئیاتی مثل رنگ را در سفارش خود ذکر نمایید.

شرایط گارانتی محصولات

گارانتی محصولات الکسا شامل باتری و موتور می باشد. دقت کنید رنگ طلا هم که یک فلز ارزشمند به شمار می آید نیز بعد از مدتی دچار افت وضوح می شود. فلزات به تغییر دما و رطوبت و گرمای زیاد بسیار حساس می باشند با این حال تمامی محصولات شرکت الکسا دارای رنگی ثابت می باشند و در صورت استفاده درست می توانید همیشه از تجربه زمان با الکسا لذت ببرید.

آدرس حضوری : برای خرید حضوری می توانید به آدرس : تهران، بازار، بازاربزرگ، پاساژ قیصریه، پلاک 3 مراجعه نمایید.

همکاران ما پاسخگوی سوالات و درخواست های شما عزیزان می باشند.